Dostlar herkese selam, bugün sizler için kuzenim ile beraberce olan erotik anlatısından bahsetmeye çalışacağım. Kuzenim 1,68 boylarında, gerçekten bile erkeklerin bayağı hoş bulduğu kızıl renkte saçları bulunan ve gözleri mavi ve yeşil değişen inanılmaz kızdır. Bense, kızla beraber porno sex yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır ona olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca onu hayal ederek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, kuzenim ile beraberce seksi hareketler yaparak brazzersdeki gibi seksler yaptık. Sarhoş olduğumda kuzenim olan kızın daha açık giyinmeye başladığını incelemesinin ardından genç kıza karşı bakışlarım biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında anlatmak istediğim dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir kişilik olmamla beraber aslında da kuzenim olan bayanın hareketleri kimi zamanlar beni etkiliyordu.

O ince kıyafetlerini otel içlerinde üzerinde görmeye başladığımda etrafta kimselerin olmadığı bir zamanda önce ona sikimi yalamayı talep ettim. Tüm bunların sonrasında, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği durumları arasında hemen serice kendi içime sorular sordum. Herşeyin en sonundaysa, kuzenim olan kızımızı ön tarafından sikmeye başlayıp çakmak bakışlı hatunun ağzının içine boşaldım. Seks yapmayı çok sevdiğimiz için, kuzenim ile birlikte böylesine bir seksler deneyimi yaşamış olduk.

Bu kadını bazen halen hayal ediyorum ve yeniden böyle bir seks partneri görmekte güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*