Dostlar herkese selam olsun, canım sıkıldığı için bugün sizlere üni sınıfındaki kız ile yaşanmış sex hikayesinden bahsetmek için can atıyorum. Üni sınıfındaki kız 1,68 boylarında, gerçekten de insanların epey sevdiği lüle lüle saçları bulunan ve inanılmaz derecede güzel gözlü muhteşem kadındır. Bense, kızla birlikte porno seks yapmadan evvel uzunca zamandır ona olan seks isteğimi gizliyor ve ayrıca hatunla sikiş yapmayı düşünerek asılmaya devam ediyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, üni sınıfındaki kız ile birlikte kendimizi sikişe adayarak brazzersdeki gibi seksler yaptık. Sabah uyandığımda üni sınıfındaki kız olan kızın daha seksi bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonra kadına karşı duruşlarım birazcık daha fazla değişmeye başladı. Aslında anlatmak istediğim dış dünyaya kapalı ve kızlara pek değer vermeyen bir erkek olmamla birlikte gerçekten de üni sınıfındaki kız olan kızın güzelliği aslında kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini otel içlerinde üzerinde gördüğümde etrafta insanların olmadığı belli bir durumda öncelikle güzel kıza blowjob yapmayı istedim. Bütün bunların ertesinde, sikişe nasıl başlamam gerektiği durumları konusunda hemen serice kendime hızlıca telkinlerde bulundum. En sonundaysa, üni sınıfındaki kız olan güzel bakan kızı amından sikip manken gibi hatunun heryerine boşaldım. Genç olduğumuz için, üni sınıfındaki kız ile birlikte böyle bir seks macerası yaşadık.

Onu halen özlüyorum ve son olarak da bana yakışan bu kadar uyumlu bir sex dostu belkide bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*