Arkadaşlar selamlar, sizinle bugün için seksi bakışan kız ile yaşanmış ve anı olarak kalan seks anlatımızdan anlatmayı istiyorum. Seksi bakışan kız 1,76 boylarında, gerçekten de erkeklerin epey hoşlandığı lüle lüle saçları olan ve çok hoş bakan muhteşem kızdır. Şahsım ise, onunla porno sex yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır kadına olan seks isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, seksi bakışan kız ile beraberce sert hareketler yaparak sikişler yaptık. Fitness yapmaya başladığım sıralarda seksi bakışan kız olan kızın daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemlemesinin ardından genç kıza karşı bakışlarım birazcık daha değişik olmaya başladı. Gerçekte dış dünyaya kapalı ve ayrıca manitacılık konularına fazla önem vermeyen bir kişilik olmamla birlikte gerçekten de seksi bakışan kız olan kadının bana bakışı kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Güzel gözüken giysilerini otel içinde üzerinde gördüğümde kimselerin olmadığı belli bir durumda öncelikle güzel kızımıza büyük sikimi yalamayı talep ettim. Tüm bunların sonrasında, nasıl sikmem gerektiği fikirleri hakkında hemence kendi içime telkinlerde bulundum. Bütün bunların sonunda ise, seksi bakışan kız olan çakmak bakışlı kızı amından sikip onun sol göğüslerine boşaldım. Canımız sıkıldığı için, seksi bakışan kız ile
böyle bir sikiş macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Kimizaman aklıma esiyor ve son olarakta bana yakışan daha iyi bir sex dostu bulmakta güçlükler çekiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*