Arkadaşlar merhaba, size bugün seks arzulayan kız ile beraber gerçekliğe dökülmüş sikiş anlatımızdan biraz anlatacağım. Seks arzulayan kız 1,81 boylarında, gerçekten bile insanların güzelce süzdüğü sarı saçlı ve bakıldığında siyah gözlü muhteşem hatundur. Bense, hatunla beraber seks yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır genç kıza olan cinsel çekimimi gizliyor ve kızla sevişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, seks arzulayan kız ile beraberce inanılmazca seksler yaptık. Üniversite eğitimim sırasında seks arzulayan kız olan kızın daha seksi bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonraysa genç kıza karşı bakışlarım biraz daha fazla değişmeye yöneldi. Gerçekte anlatmak istediğim dışa kapalı ve kızları pek önemsemeyen bi insan olmamla beraber aslında da seks arzulayan kız olan kızın bakışları bazı zamanlar beni etkiliyordu.

O ince kıyafetlerini ev içerisinde üzerinde görmeye başladığımda kimsenin olmadığı bir durumda öncelikle hatuna ön sevişme yaptırtmayı ricasında bulundum. Bütün bunların ardındansa, nasıl sikiş seviyor acaba diye içimdeki fısıltıları hakkında hemence iç dünyama hızlıca telkinlerde bulundum. En sonundaysa, seks arzulayan kız olan kızımızı amından sikip güzel kızın içine boşaldım. Birbirimizden etkilendiğimiz için, seks arzulayan kız ile
böyle bir seksler deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Kimizaman aklıma esiyor ve son olarak bana yakışan daha iyi bir erotik sikiş partneri belkide bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*