Merhaba site okuyucuları, size bugün için kızkardeşim ile birlikte yaşanan sikiş hikayesinden bahsedeceğim. Kızkardeşim 1,69 boylarında, gerçekten bile erkeklerin epey sevdiği sarı saçlı ve yeşil gözlü inanılmaz hatundur. Bense, kadınla beraber sikiş yapmadan evvel uzunca zamandır kadına olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca onu hayal ederek asılmaya devam ediyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, kızkardeşim ile birlikte anı yaşayarak sikiş yaptık. Staj öğrenimi alırken kızkardeşim olan kızın daha açık giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra ona karşı hareketlerim biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Gerçekte şöyle dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve insanları önemsemeyen bir insan olmamla birlikte aslında da kızkardeşim olan kızın duruşu gerçekte kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O güzel kıyafetlerini otel içlerinde üzerinde gördüğümde kimsenin olmadığı bir durumda öncelikle hatuna sikimi yalamayı rica ettim. Tüm bunların sonrasında, sikişe nasıl başlamam gerektiği konuları arasında hemen hızlıca kendi içime sorular sordum. En sonundaysa, kızkardeşim olan kadını önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp kızın götüne boşaldım. Genç olduğumuz için, kızkardeşim ile birlikte böyle bir porno sex deneyimi yaşadık.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve en son olarak da bana yakışan bu kadar uyumlu bir sex partneri görmekte güçlükler çekiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*