Selamlar olsun arkadaşlar, betimlemekten hoşlandığım için bugün olgun memeleri olan yengem ile birlikte yaşanmış seks hikayesinden anlatmayı istiyorum. Olgun memeleri olan yengem 1,83 boylarında, gerçekten bile amını yalamaya doyamayacağınız türden hoş kokulu saçları olan ve ayrıca çok güzel bakan muhteşem kadındır. Bense, onunla birlikte sikiş yapmadan öncesinde uzun zamandır kıza olan cinsel isteğimi gizliyor ve ayrıca hatunla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, olgun memeleri olan yengem ile birlikte anı yaşayarak seks yaptık. Vücudumu geliştirdiğim sıralarda olgun memeleri olan yengem olan kızın daha seksi bakmaya başladığını gözlemlemesinin ardından hatuna karşı duruşlarım birazcık daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında anlatmak istediğim dışa doğru kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bir insan olmam aslında gerçekten de olgun memeleri olan yengem olan kızın duruşu kimi zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O güzel kıyafetlerini ev ortamında giydiğinde kimsenin olmadığı bir zamanda öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı öğrettim. Ardından ise, sikişe nasıl başlamam gerektiği içimdeki düşünceleri hakkında hemencecik kendi içimde meraklarda bulundum. En sonunda ise, olgun memeleri olan yengem olan kızımızı amından sokup manken gibi hatunun heryerine boşaldım. Seks istediğimiz için, olgun memeleri olan yengem ile
böyle bir sikiş deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Bazen düşünüp anlıyorum ve ayrıca kendime daha iyi bir sex dostu sanırım etrafımda göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*