Dostlar herkese selam olsun, size bugün yazmak istediğim için olgun memeleri olan yengem ile birlikte olan sikiş hikayemizden anlatmayı istiyorum. Olgun memeleri olan yengem 1,73 boylarında, gerçekten de memelerini çok seveceğiniz lüle lüle saçları olan ve ayrıca inanılmaz derecede güzel bakışlı muhteşem hatundur. Ben ise, hatunla birlikte sikiş yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır ona olan seks isteğimi gizliyor ve hatunla sevişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, olgun memeleri olan yengem ile birlikte sessizce sikiş yaptık. Staj eğitimi alırken olgun memeleri olan yengem olan hatunun daha açık giyinmeye başladığını gördükten sonraysa genç kıza karşı bakışlarım biraz daha fazla değişmeye yöneldi. Gerçekte dışa doğru kapalı ve kızlara pek değer vermeyen bir insan olmama karşın aslında da olgun memeleri olan yengem olan hatunun güzelliği kimi zamanlar beni etkiliyordu.

O güzel kıyafetlerini ev içlerinde üzerinde izlemlemeye başladığımda kimseleri göremediğim bir durumda öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı rica ettim. Tüm bunlardan sonra, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği durumları içerisinde hemen kendime hemence telkinlerde bulundum. Herşeyin en sonundaysa, olgun memeleri olan yengem olan güzel bakan kızı önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp manken gibi kızın sol göğüslerine boşaldım. Birbirimizden etkilendiğimiz için, olgun memeleri olan yengem ile
böyle bir seks macerası yaşadık.

Bu hatundan aldığım zevki halen arıyorum ve son olarakta yeniden böyle bir erotik sikiş partneri sanırım göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*