Merhaba bu siteyi takip eden arkadaşlar, canım sıkıldığı için bugün sizlere sınıfımdaki güzel kız ile birlikte yaşama geçirilmiş erotik anlatımızdan bahsetmeye çalışacağım. Sınıfımdaki güzel kız 1,73 boylarında, gerçekten bile kalçalarından çok hoşlanacağınız simsiyah saçları olan ve ayrıca gözleri çakıl taşı gibi inanılmaz hatundur. Bense, kadınla birlikte sikiş yapmadan önce uzun zamandır hatuna olan sex isteğimi gizliyor ve onu düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, sınıfımdaki güzel kız ile birlikte hoş hareketler yaparak brazzersdaki gibi pornolar yaptık. Akşamüzeri içmeye yeni başlamışken sınıfımdaki güzel kız olan hatunun daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra ona karşı hareketlerim biraz daha fazla değişmeye yöneldi. Aslında dış dünyaya kapalı ve kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir insan olmamla birlikte gerçekten de sınıfımdaki güzel kız olacak kızın muhteşemliği kimizamanlar beni azdırıyordu.

Güzel gözüken giysilerini ev içinde üzerinde izlemlemeye başladığımda etrafta insanların olmadığı belli zaman dilimlerinde önce ona sakso çekmeyi istedim. Bütün bunların ertesinde, sikişe nasıl başlamam gerektiği durumları konusunda hemen hızlıca kendime telkinlerde bulundum. Bütün bunların sonunda ise, sınıfımdaki güzel kız olan hatunumuzu ön tarafından sikmeye başlayıp güzel kızın ağzının içine boşaldım. Macera aradığımız için, sınıfımdaki güzel kız ile birlikte böyle bir sikişler deneyimi yaşadık.

Onu halen içimde arıyorum ve son olarak bana yakışan böyle bir erotik sikiş partneri bulmakta güçlükler çekiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*