Dostlar herkese selam, canım sıkıldığı için bugün sizlere kuzenim ile birlikte yaşama geçirilmiş erotik hikayemizden biraz bahsedeceğim. Kuzenim 1,80 boylarında, gerçekten de erkeklerin bayağıca hoşlandığı düz saçlı ve aslında çok tatlı bakan muhteşem kızdır. Bense, kızla birlikte seks yapmadan önce uzun zamandır kadına olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, kuzenim ile birlikte sevgi dolu sex pornosu yaptık. Yaz döneminde kuzenim olan kadının daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı tavırlarım biraz daha fazla değişmeye başladı. Aslında dış dünyaya kapalı ve ayrıca manitacılık konularına pek değer vermeyen bir erkek olmamla beraber gerçekten de kuzenim olacak kızın muhteşemliği kimi zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Güzel gözüken giysilerini ev doğasında üzerinde gördüğümde kimselerin olmadığı belli bir durumda öncelikle kıza sikimi yalamayı istedim. Ardından ise, sikişe nasıl başlamam gerektiği konusu arasında hemencecik kendime hızlıca sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, kuzenim olan kızımızı amından sokup güzel kızın karnına boşaldım. Macera aradığımız için, kuzenim ile birlikte böylesine bir sikiş macerası görmüş olduk.

Onu halen özlüyorum ve en son olarak da bana yakışan daha iyi bir sikiş partneri görmekte güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*