Selamlar site arkadaşlarım, sizinle bugün için kuzenim ile yaşama aktarılmış erotik hikayemizden bahsetmek istiyorum. Kuzenim 1,80 boylarında, gerçekten bile erkeklerin çok hoşlandığı kısa saçlı ve bakıldığında bakışlarıyla kendini çok sevdiren inanılmaz kadındır. Aslında bense, hatunla birlikte porno sex yapmadan öncesinde uzunca zamandır ona olan sikiş durumumu gizliyor ve onu düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, kuzenim ile beraber inleterek brazzersdeki gibi seksler yaptık. Kendimi sexi bulurken kuzenim olan kızın daha seksi bakmaya başladığını gözlemlemesinin ardından kıza karşı duruşlarım birazcık daha değişmeye başladı. Aslında şöyle dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve insanları pek önemsemeyen bi insan olmamla birlikte gerçekten de kuzenim olan hatunun güzelliği kimizamanlar beni kendimden geçiriyordu.

Güzel gözüken giysilerini ev ortamında üzerinde görmeye başladığımda kimsenin olmadığı belli bir zamanda öncelikle hatunumuza sakso çekmeyi ricasında bulundum. Bütün bunların ertesinde, sikişe nasıl başlamam gerektiği konuları arasında hemence beynime sorular yönelttim. En sonundaysa, kuzenim olan kızı götünden sokmaya başlayıp güzel kızın sol göğüslerine boşaldım. Seks yapmayı sevdiğimiz için, kuzenim ile beraber böylece bir seks durumu görmüş olduk.

Bazen aklıma geliyor ve bana yakışan böyle bir sikiş partneri sanırım bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*