Merhaba arkadaşlar, sizinle bugün için komşum ile yaşanmış ve anı olarak kalan erotik seks anlatımızdan anlatmak için can atıyorum. Komşum 1,80 boylarında, gerçekten de insanların bakmaya doyamadığı lüle lüle saçları bulunan ve ayrıca çok tatlı bakan inanılmaz hatundur. Aslında bense, kızla beraber porno yapmadan evvel uzunca bir zamandır kadına olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca hatunla sikişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, komşum ile birlikte kamasutradaki pozisyonları uygulayarak brazzersdeki gibi seksler yaptık. Fitness yapmaya başladığım sıralarda komşum olan kadının daha güzel bakmaya başlamaya başladığını gördükten sonra hatuna karşı hareketlerim biraz daha değişmeye başladı. Aslında dışa kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bir insan olmama karşın gerçekten de komşum olan kızın güzelliği bazı zamanlar beni benden alıyordu.

O güzel kıyafetlerini ev doğasında giymeye başladığında etrafta insanların olmadığı belli bir zamanda öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı istedim. Tüm bunların sonrasında, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği durumları içerisinde hemen hızlıca kendime hızlıca telkinlerde bulundum. Herşeyin en sonundaysa, komşum olan güzel bakan kızı amından sikip manken gibi kızın göbeğine boşaldım. Adrenalin aradığımız için, komşum ile
böyle bir sikişler deneyimi yaşadık.

Kimizaman düşünüp duruyorum ve son olarak da bana yakışan daha iyi bir sex partneri sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*