Arkadaşlar merhaba, site takipçilerine bugün canım yazmak istediği için komşu kızı ile birlikte yaşanan sikiş hikayemizden bahsetmeye çalışacağım. Komşu kızı 1,82 boylarında, gerçekten bile erkeklerin epey sevdiği siyah saçlı ve ayrıca da gözleri fıstık yeşili muhteşem kadındır. Aslında bense, hatunla beraber sikiş yapmadan önce bayağı bir zamandır kıza olan cinsel çekimimi gizliyor ve kızla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, komşu kızı ile birlikte sessizce seksler yaptık. Yaz tatilinde komşu kızı olan kadının daha güzel bakmaya başladığını gözlemledikten sonraysa genç kıza karşı bakışlarım azıcık daha değişmeye başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bir şahsiyet olmamla birlikte aslında da komşu kızı olan hatunun güzelliği gerçekte kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini otel doğasında üzerinde görmeye başladığımda hiçbir insanın olmadığı bir zamanda öncelikle hatunumuza blowjob yapmayı rica ettim. Tüm bunların ardından, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği konuları arasında hemen serice iç dünyama hızlıca bazı sorular yönelttim. Bütün bunların en dibinde ise, komşu kızı olan kızımızı amından sokmaya başlayıp manken gibi kızın sol göğüslerine boşaldım. Canımız sıkıldığı için, komşu kızı ile
böyle bir sikiş macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Kızı halen özlüyorum ve bana yakışan daha iyi bir seks partneri sanırım etrafımda göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*