Merhabalar, site takipçilerine bugün yazmak istediğim için komşu kızı ile yaşanmış ve anı olarak kalan sexs hikayemizden biraz üstünden geçeceğim. Komşu kızı 1,67 boylarında, gerçekten de erkeklerin epey sevdiği kıvırcık saçlı ve ayrıca aslında bakışları ile beni alt eden muhteşem hatundur. Bense, kızla birlikte porno seks yapmadan öncesinde uzun zamandır hatuna olan sikiş isteğimi gizliyor ve kızla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, komşu kızı ile birlikte kendimizi sekse adayarak sikişler yaptık. Enerjimin yüksek olduğu sırada komşu kızı olan kadının daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra hatuna karşı hareketlerim birazcık daha fazla değişmeye başladı. Normalde dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca manitacılık konularına pek değer vermeyen bir kişilik olmamla birlikte aslında da komşu kızı olan kızın bakışları gerçekte kimizaman beni azdırıyordu.

O güzel kıyafetlerini ev içlerinde giyinmeye başladığında kimselerin olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı ricasında bulundum. Tüm bunlardan sonra, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği durumları arasında hemen kendime hemence meraklarda bulundum. Herşeyin en dibindeyse, komşu kızı olan hatunumuzu amından sikip muhteşem güzel kızın heryerine boşaldım. Seks yapmak istediğimiz için, komşu kızı ile birlikte böylesine bir sikiş deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Kimizaman aklıma geliyor ve son olarakta yeniden böyle bir uyumlu sex kadını görmekte güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*