Merhabalar, betimlemekten hoşlandığım için bugün kızkardeşim ile beraberce olan erotik sikiş anlatımızdan bahsetmek istiyorum. Kızkardeşim 1,76 boylarında, gerçekten bile insanların bayağı sevdiği mor renginde saçları olan ve ayrıca aslında çok tatlı bakan inanılmaz hatundur. Bense, kızla birlikte porno sex yapmadan önce uzun zamandır kadına olan cinsel isteğimi gizliyor ve onu düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, kızkardeşim ile birlikte seksice sikişler yaptık. Gece yatmadan önce kızkardeşim olan kadının daha açık giyinmeye başladığını gördükten sonra kıza karşı duruşlarım biraz daha fazla değişmeye yöneldi. Aslında dış dünya ile iletişimi kapalı ve insanları pek önemsemeyen bir insan olmama karşın gerçekten de kızkardeşim olan hatunun güzelliği kimizamanlar kendimi önemsememi sağlıyordu.

O güzel kıyafetlerini ev içinde üzerinde gördüğümde kimseleri göremediğim belli bir zamanda öncelikle ona blowjob yapmayı öğrettim. Bütün bunların ardındansa, götünden mi yoksa amından mı sikeyim durumları içerisinde hemen kendi beynime sorular yönelttim. En sonunda ise, kızkardeşim olan çakmak bakışlı kızı önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp kadının göbeğine boşaldım. Çok sıkıldığımız için, kızkardeşim ile birlikte böyle bir sex deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Bu hatunu halen arıyorum ve son olarak bana yakışan daha iyi bir uyumlu sex hatunu belkide bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*