Arkadaşlar herkese merhaba, site takipçilerine bugün yazmak istediğim için kızkardeşim ile beraberce yaşanan erotik sikiş anlatımızdan bahsetmek için can atıyorum. Kızkardeşim 1,79 boylarında, gerçekten bile insanların çok hoşlandığı siyah saçlı ve ayrıca da siyah gözlü inanılmaz kızdır. Şahsım ise, hatunla birlikte seks yapmadan evvel uzunca zamandır genç kıza olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, kızkardeşim ile beraberce seksice brazzersdeki gibi seksler yaptık. Üniversite eğitimim sırasında kızkardeşim olan kızın daha güzel bakmaya başlamaya başladığını gördükten sonraysa ona karşı olan tavırlarım biraz daha değişik olmaya başladı. Normalde dış dünya ile iletişimi kapalı ve kızları pek önemsemeyen bir insan olmama rağmen gerçekten de kızkardeşim olan bayanın hareketleri aslında kimizaman beni etkiliyordu.

O bikinisini otel içinde üzerinde izlemlemeye başladığımda etrafta insanların olmadığı bir durumda öncelikle hatuna sakso çekmeyi rica ettim. Tüm bunların sonrasında, nasıl sikmem gerektiği konusu arasında hemencecik iç dünyama hızlıca sorular yönelttim. Herşeyin en sonundaysa, kızkardeşim olan götü yumuşak olan kızı amından sokmaya başlayıp manken gibi hatunun sol memesine boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, kızkardeşim ile beraber böylece bir sex deneyimi görmüş olduk.

Bu hatundan aldığım zevki halen arıyorum ve en son olarak da bana yakışan böyle bir sex partneri sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*