Dostlar merhaba, sizlere bugün kız kuzenim ile anı olarak kalan sex hikayesinden biraz bahsedeceğim. Kız kuzenim 1,76 boylarında, gerçekten de erkeklerin epey hoşlandığı kısa ve asimetrik saçlı ve gözleri mavi ve yeşil değişen muhteşem kızdır. Aslında bense, hatunla birlikte porno yapmadan önce uzun zamandır ona olan sikiş durumumu gizliyor ve hatunla sikiş yapmayı düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, kız kuzenim ile birlikte kimseyi umursamayarak seksler yaptık. Enerjim yüksekken kız kuzenim olan kızın daha güzel bakmaya başladığını gördükten sonraysa hatuna karşı duruşlarım birazcık daha değişik olmaya başladı. Normalde dışa doğru kapalı ve ayrıca manitacılık konularına pek değer vermeyen bir kişilik olmama karşın gerçekten de kız kuzenim olan kadının duruşu gerçekte kimizaman beni etkiliyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini ev içlerinde üzerinde gördüğümde kimsenin olmadığı bir durumda öncelikle ona büyük sikimi yalamayı tavsiye ettim. Tüm bunların sonrasında, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği düşünceleri hakkında hemencecik kendime telkinlerde bulundum. En sonunda ise, kız kuzenim olan kızımızı götünden sikip çakmak bakışlı hatunun sağ göğüslerine boşaldım. Yaşamdan zevk almak adına, kız kuzenim ile birlikte böyle bir sikiş deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Kızı bazen halen düşünüyorum ve son olarakta bana yakışan daha iyi bir sex dostu bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*