Merhabalar, site takipçilerine bugün canım yazmak istediği için kız arkadaşım ile beraberce olan seks hikayesinden anlatım yapacağım. Kız arkadaşım 1,67 boylarında, gerçekten bile kalçalarından çok hoşlanacağınız sarı saçlı ve bakışlarıyla kendini çok sevdiren muhteşem hatundur. Aslında bense, onunla seks yapmadan öncesinde uzunca zamandır kadına olan sikiş isteğimi gizliyor ve onunla sikişmayi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç olduğumuz için, kız arkadaşım ile birlikte şehvet dolu sex pornosu yaptık. Yaz tatiline gittiğimiz sırada kız arkadaşım olan hatunun daha açık giyinmeye başladığını inceledikten sonra kadına karşı hareketlerim biraz daha değişik olmaya başladı. Aslında şöyle dışa kapalı ve kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir insan olmama rağmen aslında da kız arkadaşım olan kızın güzelliği kimi zamanlar kendimi önemsememi sağlıyordu.

O kıyafetlerini otel içinde giydiğinde etrafta insanların olmadığı bir zamanda öncelikle hatunumuza ön sevişme yaptırtmayı istedim. Ardından ise, götünden mi yoksa amından mı sikeyim durumları konusunda hemen hızlıca kendime hemence meraklarda bulundum. En sonundaysa, kız arkadaşım olan güzel hatunu ön tarafından sikmeye başlayıp manken gibi hatunun sol memesine boşaldım. Azdığımız için, kız arkadaşım ile böylece bir seks macerası görmüş olduk.

Onu halen özlüyorum ve son olarakta bana yakışan bu kadar uyumlu bir seks arkadaşı belkide bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*