Dostlar herkese selam olsun, size bugün için seks arzulayan kız ile hayata aktarılmış sikiş hikayesinden bahsedeceğim. Seks arzulayan kız 1,74 boylarında, gerçekten bile memelerini çok seveceğiniz hoş kokulu saçları olan ve ayrıca gözleri çakıl taşı gibi muhteşem hatundur. Aslında bense, kızla beraber seks yapmadan evvel bayağı bir zamandır kıza olan cinsel isteğimi gizliyor ve kızla sevişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, seks arzulayan kız ile beraber seksi hareketler yaparak brazzersdaki gibi pornolar yaptık. Kış döneminde seks arzulayan kız olan kızın daha güzel bakmaya başlamaya başladığını incelemesinin ardından hatuna karşı hareketlerim biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında şöyle dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca kız konularına pek değer vermeyen bir insan olmama rağmen aslında da seks arzulayan kız olan kızın bakışları kimizamanlar kendimi önemsememi sağlıyordu.

O ince kıyafetlerini ev içinde üzerinde izlemlemeye başladığımda ailelerimizin olmadığı bir durumda öncelikle güzel kıza sikimi yalamayı ricasında bulundum. Tüm bunların sonrasında, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği durumları arasında hemen serice iç dünyama hızlıca sorular yönelttim. Bütün bunların en dibinde ise, seks arzulayan kız olan muhteşem güzel kadını amından sokup hatunun sol memesine boşaldım. Birbirimizi daha çok sevmek için, seks arzulayan kız ile
böyle bir seks macerası yaşamış olduk.

Bazen düşünüp duruyorum ve son olarak da kendime daha iyi bir uyumlu sex kadını sanırım bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*