Merhabalar, sizinle bugün için kız arkadaşım ile anı olarak kalan seks hikayesinden biraz üstünden geçeceğim. Kız arkadaşım 1,82 boylarında, gerçekten de insanların çok hoşlandığı güzel kokulu saçları olan ve ayrıca çok güzel bakan inanılmaz kadındır. Bense, kızla beraber seks yapmadan öncesinde uzunca zamandır kıza olan sikiş durumumu gizliyor ve onu düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, kız arkadaşım ile beraberce romantikçe sikişler yaptık. Kış döneminde kız arkadaşım olan kadının daha güzel bakmaya başlamaya başladığını incelemesinin ardından kıza karşı duruşlarım biraz daha değişmeye yöneldi. Aslında şöyle dış dünyaya kapalı ve manitacılık konularına fazla önem vermeyen bi insan olmama rağmen gerçekten de kız arkadaşım olan kızın güzelliği bazı zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O güzel kıyafetlerini ev içlerinde üzerinde izlemlemeye başladığımda kimsenin olmadığı bir zamanda öncelikle hatunumuza ön sevişme yaptırtmayı ricasında bulundum. Ardındansa, nasıl seks seviyor acaba diye durumları arasında hemence kendime hızlıca bazı sorular yönelttim. En sonundaysa, kız arkadaşım olan kızımızı ön tarafından sikmeye başlayıp muhteşem güzel kızın sol göğüslerine boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, kız arkadaşım ile birlikte böylesine bir seks deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Kimizaman hayallere kapılıyorum ve son olarakta yeniden böyle bir sex arkadaşı görmekte güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*