Arkadaşlar merhaba, betimlemekten hoşlandığım için bugün güzel kesişen kız ile beraberce hayat bulmuş sikiş anlatımızdan anlatmak için can atıyorum. Güzel kesişen kız 1,80 boylarında, gerçekten de erkeklerin çok hoşlandığı lüle lüle saçları olan ve siyah gözlü inanılmaz kızdır. Bense, onunla porno yapmadan evvel bayağı bir zamandır ona olan seks isteğimi gizliyor ve hatunla sikiş yapmayı düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, güzel kesişen kız ile birlikte herşeyi koyvererek sikişler yaptık. Kış döneminde güzel kesişen kız olan kızın daha seksi bakmaya başladığını gördükten sonraysa genç kıza karşı bakışlarım biraz daha değişik olmaya başladı. Aslında anlatmak istediğim dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir şahsiyet olmamla beraber aslında da güzel kesişen kız olan kadının bana bakışı aslında kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

O ince kıyafetlerini otel ortamında üzerinde izlemlemeye başladığımda etrafta kimselerin olmadığı belli bir zamanda önce ona büyük sikimi yalamayı ricasında bulundum. Tüm bunların ardından, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği düşünceleri durumunda hemen serice beynime sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, güzel kesişen kız olan güzel kızı amından sokmaya başlayıp onun içlerine doğru boşaldım. Seks istediğimiz için, güzel kesişen kız ile birlikte böylesine bir seksler deneyimi yaşadık.

Bazen halen hayal ediyorum ve yeniden böyle bir uyumlu sex hatunu bulmakta güçlükler çekiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*