Dostlar merhabalar, size bugün komşumuzun kızı ile beraberce yaşanan sex hikayesinden bahsetmeye çalışacağım. Komşumuzun kızı 1,84 boylarında, gerçekten bile insanların bakmaya doyamadığı kısa ve asimetrik saçlı ve ayrıca aslında inanılmaz derecede güzel gözlü inanılmaz hatundur. Bense, hatunla beraber sikiş yapmadan evvel uzun zamandır kıza olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca hatunla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, komşumuzun kızı ile beraberce porno filmlerini canlandırarak seksler yaptık. Kendimi seksi hissederken komşumuzun kızı olan hatunun daha seksi bakmaya başladığını gördükten sonraysa kadına karşı duruşlarım biraz daha değişik olmaya başladı. Gerçekte dış dünyaya kapalı ve kızları pek önemsemeyen bir şahsiyet olmama karşın aslında da komşumuzun kızı olan kızın bakışları bazı zamanlar kendimi önemsememi sağlıyordu.

Hoş giysilerini otel içlerinde giydiğinde hiçbir insanın olmadığı bir durumda öncelikle hatuna büyük sikimi yalamayı talep ettim. Bütün bunların ertesinde, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği içimdeki fısıltıları hakkında hemence kendime hızlıca sorular sordum. En sonunda ise, komşumuzun kızı olan güzel hatunu ön tarafından sikmeye başlayıp kızın ağzına zehrimi akıttım. Aşık olduğumuz için, komşumuzun kızı ile beraber böylece bir sikiş macerası hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Bu hatunu halen arıyorum ve son olarakta bana yakışan bu kadar uyumlu bir sex partneri bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*