Dostlar herkese selam olsun, size bugün için komşumuzun kızı ile yaşanmış ve anı olarak kalan erotik sikiş anlatımızdan anlatmayı arzuluyorum. Komşumuzun kızı 1,77 boylarında, gerçekten bile erkeklerin bayağı hoşlandığı kızılca saçları olan ve ayrıca aslında gözleri muhteşem güzel muhteşem hatundur. Şahsım ise, kadınla beraber seks yapmadan evvel bayağı bir zamandır genç kıza olan cinsel isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç erkek olduğumdan, komşumuzun kızı ile beraberce zevk alarak seksler yaptık. Kendimi seksi hissederken komşumuzun kızı olan kızın daha güzel bakmaya başlamaya başladığını gözlemlemesinin ardından kıza karşı duruşlarım biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca kızlara pek değer vermeyen bi insan olmamla birlikte gerçekten de komşumuzun kızı olan kızın duruşu kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Güzel gözüken giysilerini otel içinde üzerinde gördüğümde etrafta insanların olmadığı belli bir durumda öncelikle kıza sakso çekmeyi istedim. Ardından ise, nasıl sikmem gerektiği düşünceleri hakkında hemen hızlıca kendime hemence meraklarda bulundum. Herşeyin en sonundaysa, komşumuzun kızı olan götü yumuşak olan kızı götünden sikip kızın sol göğüslerine boşaldım. Macera aradığımız için, komşumuzun kızı ile
böyle bir seks durumu yaşadık.

Onu halen özlüyorum ve ayrıca bana yakışan bu kadar uyumlu bir uyumlu sex hatunu bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*