Selamlar site arkadaşlarım, anlatmaktan hoşlandığım için bugün iri memeleri olan yengem ile beraberce olan seks anlatımızdan anlatım yapacağım. İri memeleri olan yengem 1,69 boylarında, gerçekten bile insanların güzelce süzdüğü mor renginde saçları olan ve ayrıca da ela gözlü muhteşem kızdır. Ben ise, hatunla beraber sikiş yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır genç kıza olan cinsel çekimimi gizliyor ve hatunla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, iri memeleri olan yengem ile birlikte kendimizi sikişe adayarak sikiş yaptık. İlkbahar döneminde iri memeleri olan yengem olan hatunun daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonraysa hatuna karşı duruşlarım birazcık daha fazla değişmeye başladı. Aslında şöyle dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca kızlara pek değer vermeyen bir insan olmama karşın gerçekten de iri memeleri olan yengem olan kızın güzelliği bazı zamanlar beni kendimden geçiriyordu.

O ince kıyafetlerini otel içlerinde üzerinde izlemlemeye başladığımda etrafta kimselerin olmadığı belli zaman dilimlerinde önce ona ön sevişme yaptırtmayı ricasında bulundum. Bütün bunların ertesinde, nasıl seks seviyor acaba diye durumları arasında hemen iç dünyama sorular sordum. Herşeyin en dibinde ise, iri memeleri olan yengem olan kızı amından sokup kadının ağzına zehrimi akıttım. Birbirimizi daha çok sevmek için, iri memeleri olan yengem ile böylece bir seks deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Bazen halen aklıma geliyor ve ayrıca bana yakışan bu kadar uyumlu bir erotik partner sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*