Selamlar arkadaşlar, betimlemekten hoşlandığım için bugün iri memeleri olan yengem ile birlikte yaşanan sikiş hikayemizden anlatım yapacağım. İri memeleri olan yengem 1,69 boylarında, gerçekten bile amını yalamaya doyamayacağınız türden mor renginde saçları olan ve aslında çok muhteşem bakan inanılmaz hatundur. Bense, onunla beraber sikiş yapmadan önce uzunca zamandır kıza olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca hatunla sikişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç erkek olduğumdan, iri memeleri olan yengem ile birlikte zevk alarak brazzersdaki gibi pornolar yaptık. Üniversite eğitimim sırasında iri memeleri olan yengem olan kızın daha açık seçik giyinmeye başladığını gördükten sonraysa genç kıza karşı bakışlarım biraz daha fazla değişmeye yöneldi. Aslında dışa kapalı ve kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir şahsiyet olmama rağmen aslında da iri memeleri olan yengem olan kızın duruşu kimi zamanlar beni kendimden geçiriyordu.

Güzel gözüken giysilerini otel içerisinde üzerinde izlemlemeye başladığımda ailelerimizin olmadığı bir zamanda önce ona sikimi yalattırmayı rica ettim. Bütün bunların ardındansa, sikişe nasıl başlamam gerektiği konuları arasında hemencecik kendime hemence sorular yönelttim. En sonundaysa, iri memeleri olan yengem olan muhteşem güzel kadını önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp onun ağzının içine boşaldım. Macera aradığımız için, iri memeleri olan yengem ile böylece bir seks deneyimi yaşamış olduk.

Onun kokusunu ve bakışlarını halen özlüyorum ve en son olarak da bana yakışan böyle bir erotik partner bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*