Dostlar herkese selam olsun, site takipçilerine bugün yazmak istediğim için sınıf arkadaşım ile beraberce olan sex hikayesinden biraz anlatacağım. Sınıf arkadaşım 1,69 boylarında, gerçekten de insanların iyice süzdüğü manken gibi saçlı ve ayrıca bakışları ile beni alt eden muhteşem kızdır. Ben ise, kadınla birlikte porno seks yapmadan önce uzun zamandır kıza olan cinsel açlığımı gizliyor ve onu hayal ederek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, sınıf arkadaşım ile birlikte seksi hareketler yaparak sikiş yaptık. İlkbahar döneminde sınıf arkadaşım olan kızın daha seksi bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonraysa genç kıza karşı hareketlerim birazcık daha fazla değişmeye başladı. Normalde dışa doğru kapalı ve insanları önemsemeyen bir insan olmama karşın gerçekten de sınıf arkadaşım olan hatunun güzelliği kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Seksi kıyafetlerini ev içlerinde giyinmeye başladığında kimselerin olmadığı belli bir durumda öncelikle kıza sikimi yalamayı tavsiye ettim. Tüm bunlardan sonra, sikişe nasıl başlamam gerektiği durumları içerisinde hemen serice kendime meraklarda bulundum. Herşeyin en sonundaysa, sınıf arkadaşım olan güzel bakan kızı amından sokmaya başlayıp manken gibi kızın içlerine doğru boşaldım. Çok sıkıldığımız için, sınıf arkadaşım ile
böyle bir sikiş macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Onu halen özlüyorum ve bana yakışan böyle bir uyumlu sex kadını sanırım çevremde göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*