Dostlar selam, site takipçilerine bugün canım yazmak istediği için güzel bakışan kız ile yaşanmış sex hikayesinden bahsedeceğim. Güzel bakışan kız 1,69 boylarında, gerçekten bile insanların çok hoşlandığı güzel siyah saçları olan ve bakıldığında inanılmaz derecede güzel bakışlı inanılmaz kızdır. Bense, kızla beraber seks yapmadan evvel bayağı bir zamandır ona olan cinsel çekimimi gizliyor ve ayrıca onu düşünerek asılmaya devam ediyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, güzel bakışan kız ile birlikte kendimizi sekse adayarak sex pornosu yaptık. İlkbahar döneminde güzel bakışan kız olan kadının daha seksi bakmaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı bakışlarım biraz daha fazla değişmeye başladı. Gerçekte şöyle dışa doğru kapalı ve ayrıca kız arkadaş olaylarını önemsemeyen bi insan olmama karşın aslında da güzel bakışan kız olacak kızın muhteşemliği kimi zamanlar beni kendimden geçiriyordu.

O güzel kıyafetlerini otel doğasında giymeye başladığında etrafta kimselerin olmadığı belli bir zamanda önce ona sakso çekmeyi tavsiye ettim. Bütün bunların ertesinde, nasıl sikiş seviyor acaba diye durumları içerisinde hemencecik kendi içimde meraklarda bulundum. Bütün bunların sonunda ise, güzel bakışan kız olan muhteşem güzel kadını amından sokmaya başlayıp güzel kızın götüne boşaldım. Arzuladığımız için, güzel bakışan kız ile birlikte böyle bir sex deneyimi yaşadık.

Onu halen hayatımda arıyorum ve son olarak da bana yakışan daha iyi bir erotik partner bulmakta sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*