Merhabalar, size bugün için enerjisi yüksek kız ile beraberce hayat bulmuş erotik seks anlatımızdan anlatmak için can atıyorum. Enerjisi yüksek kız 1,69 boylarında, gerçekten de insanların birdaha baktığı güzel kokulu saçları olan ve bakışlarıyla kendini çok sevdiren inanılmaz kadındır. Aslında bense, kızla beraber seks yapmadan evvel bayağı bir zamandır kadına olan sex isteğimi gizliyor ve onu tamamen beynimde düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, enerjisi yüksek kız ile birlikte kendimizi bırakarak seksler yaptık. Sabah uyandığımda enerjisi yüksek kız olan kızın daha seksi bakmaya başladığını gördükten sonra genç kıza karşı bakışlarım biraz daha değişmeye başladı. Gerçekte şöyle dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca manitacılık konularına pek değer vermeyen bir kişilik olmam aslında aslında da enerjisi yüksek kız olan kızın güzelliği aslında kimizaman beni etkiliyordu.

O kıyafetlerini otel doğasında üzerinde izlemlediğimde hiçbir insanın olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı talep ettim. Ardından ise, nasıl sikmem gerektiği konusu arasında hemen iç dünyama telkinlerde bulundum. En sonunda ise, enerjisi yüksek kız olan güzel kızı ön tarafından sikmeye başlayıp çakmak bakışlı hatunun götüne boşaldım. Macera aradığımız için, enerjisi yüksek kız ile beraber böylece bir rokettube pornolarındaki gibi seks deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Kimizaman düşünüp duruyorum ve son olarakta kendime daha iyi bir erotik sikiş partneri bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*