Merhaba site arkadaşlarım, anlatmayı sevdiğim için bugün hoş kesişen kız ile hayata aktarılmış seks anlatımızdan bahsetmek istiyorum. Hoş kesişen kız 1,79 boylarında, gerçekten bile dönüpte birdaha bakacağınız kıvırcık saçlı ve ayrıca da inanılmaz derecede güzel bakışlı muhteşem kadındır. Ben ise, hatunla beraber sikiş yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır genç kıza olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca onu düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç olduğumuz için, hoş kesişen kız ile beraberce sert hareketler yaparak porno sex yaptık. Gece yatmadan önce hoş kesişen kız olan hatunun daha açık giyinmeye başladığını gördükten sonra hatuna karşı duruşlarım birazcık daha fazla değişik olmaya başladı. Gerçekte dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca kendi haricinde kimseyi pek önemsemeyen bir erkek olmamla beraber gerçekten de hoş kesişen kız olacak kızın muhteşemliği kimizaman beni etkiliyordu.

O ince kıyafetlerini ev içerisinde giymeye başladığında etrafta kimselerin olmadığı bir zamanda öncelikle hatunumuza sikimi yalamayı talep ettim. Tüm bunların sonrasında, nasıl sikmem gerektiği konuları hakkında hemencecik kendi içime sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, hoş kesişen kız olan güzel kızı önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp güzel kızın içine boşaldım. Stres altında olduğumuz için, hoş kesişen kız ile
böyle bir seks deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Bazen aklıma geliyor ve son olarak da bana yakışan böyle bir seks partneri bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*