Dostlar herkese selam, site takipçilerine bugün yazmak istediğim için komşum ile yaşama aktarılmış seks anlatımızdan biraz üstünden geçeceğim. Komşum 1,82 boylarında, gerçekten de erkeklerin bayağı hoşlandığı kısa ve asimetrik saçlı ve ayrıca gözleri fıstık yeşili muhteşem kızdır. Ben ise, onunla birlikte sikiş yapmadan önce bayağı bir zamandır kadına olan sikiş durumumu gizliyor ve ayrıca kızla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, komşum ile birlikte porno filmlerince sikişler yaptık. Fitness yapmaya başladığım sıralarda komşum olan kızın daha seksi bakmaya başladığını inceledikten sonraysa kadına karşı duruşlarım biraz daha fazla değişmeye başladı. Normalde dışa doğru kapalı ve ayrıca kızlara pek değer vermeyen bir insan olmam aslında gerçekten de komşum olan kadının bana bakışı kimi zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Seksi kıyafetlerini otel içinde üzerinde izlemlediğimde ailelerimizin olmadığı belli bir durumda öncelikle hatuna ön sevişme yaptırtmayı talep ettim. Bütün bunların ardındansa, sikişe nasıl başlamam gerektiği konuları arasında hemen hızlıca kendime sorular yönelttim. En sonundaysa, komşum olan kızı amından sokup manken gibi kızın içlerine doğru boşaldım. Hayattan zevk almak için, komşum ile birlikte böylesine bir seks durumu yaşadık.

Bazen düşünüp anlıyorum ve en son olarak da bana yakışan böyle bir sex partneri belkide bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*