Arkadaşlar merhaba, sizinle bugün için komşu kızı ile birlikte yaşanan sexs hikayemizden bahsedeceğim. Komşu kızı 1,82 boylarında, gerçekten bile dönüpte birdaha bakacağınız güzel saçlı ve ayrıca da inanılmaz derecede güzel bakışlı inanılmaz kızdır. Aslında bense, onunla sikiş yapmadan önce uzun zamandır hatuna olan cinsel açlığımı gizliyor ve onu düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, komşu kızı ile birlikte utanmayarak brazzersdeki gibi seksler yaptık. Enerjimin yüksek olduğu zamanlarda komşu kızı olan kadının daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemlemesinin ardından kadına karşı duruşlarım birazcık daha değişmeye yöneldi. Gerçekte şöyle dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca manitacılık konularına pek değer vermeyen bir erkek olmamla beraber gerçekten de komşu kızı olan kızın güzelliği aslında kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

Hoş giysilerini otel doğasında giydiğinde ailelerimizin olmadığı belli bir durumda öncelikle hatunumuza sakso çekmeyi talep ettim. Ardındansa, nasıl sikiş seviyor acaba diye durumları hakkında hemen kendi beynime meraklarda bulundum. En sonunda ise, komşu kızı olan çakmak bakışlı kızı ön tarafından sikmeye başlayıp manken gibi kızın sol göğüslerine boşaldım. Hayattan bunaldığımız için, komşu kızı ile böylece bir seks durumu görmüş olduk.

Bu kadını bazen halen hayal ediyorum ve son olarak yeniden böyle bir sex kadını sanırım bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*