Dostlar selamlar, size bugün yazmak istediğim için seksi vücutlu kuzenim ile birlikte yaşanan sikiş hikayesinden bahsetmek için can atıyorum. Seksi vücutlu kuzenim 1,75 boylarında, gerçekten bile kalçalarından çok hoşlanacağınız güzel kızıl saçları olan ve ayrıca aslında çok tatlı bakan inanılmaz hatundur. Ben ise, onunla birlikte porno sex yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır kıza olan cinsel çekimimi gizliyor ve ayrıca hatunla sikiş yapmayı düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç erkek olduğumdan, seksi vücutlu kuzenim ile birlikte anı yaşayarak brazzersdeki gibi seksler yaptık. Kendimi seksi hissederken seksi vücutlu kuzenim olan kadının daha açık giyinmeye başladığını gördükten sonraysa genç kıza karşı hareketlerim birazcık daha değişik olmaya başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bi insan olmama rağmen aslında da seksi vücutlu kuzenim olan kadının bana bakışı bazı zamanlar beni etkiliyordu.

Hoş giysilerini ev içinde üzerinde izlemlediğimde etrafta kimselerin olmadığı belli bir durumda öncelikle hatuna ön sevişme yaptırtmayı öğrettim. Tüm bunların ardından, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği konuları hakkında hemen hızlıca kendi beynime sorular sordum. Herşeyin en dibinde ise, seksi vücutlu kuzenim olan çakmak bakışlı kızı amından sikip güzel kızın sağ göğüslerine boşaldım. Beraberce azdığımız için, seksi vücutlu kuzenim ile beraber böylece bir seks macerası yaşamış olduk.

Bazen aklıma geliyor ve en son olarak da bana yakışan bu kadar uyumlu bir sikiş partneri bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*