Selamlar olsun arkadaşlar, site takipçilerine bugün canım yazmak istediği için güzel saçlı yan komşumuz ile beraberce yaşanan sikiş anlatımızdan anlatmayı istiyorum. Güzel saçlı yan komşumuz 1,82 boylarında, gerçekten de erkeklerin bayağıca hoşlandığı güzel kızıl saçları olan ve ayrıca da mavi gözlü muhteşem kadındır. Bense, onunla beraber porno yapmadan önce uzunca bir zamandır kadına olan sikiş durumumu gizliyor ve ayrıca hatunla sikiş yapmayı düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, güzel saçlı yan komşumuz ile birlikte aşk dolu sikişler yaptık. Moralimin bozulduğu sırada güzel saçlı yan komşumuz olan kızın daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını incelemesinin ardından kadına karşı duruşlarım biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Normalde dışa kapalı ve ayrıca insanları pek önemsemeyen bi insan olmamla birlikte gerçekten de güzel saçlı yan komşumuz olan bayanın hareketleri gerçekte kimizaman beni azdırıyordu.

Hoş giysilerini ev içlerinde üzerinde görmeye başladığımda kimseleri göremediğim belli zaman dilimlerinde öncelikle hatunumuza sikimi yalattırmayı tavsiye ettim. Tüm bunlardan sonra, nasıl sikmem gerektiği durumları konusunda hemen hızlıca kendime hızlıca bazı sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, güzel saçlı yan komşumuz olan kadını önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp onun götüne boşaldım. Enerji patlaması yaşamak için, güzel saçlı yan komşumuz ile
böyle bir sikişler deneyimi görmüş olduk.

Kimizaman aklıma geliyor ve son olarakta kendime daha iyi bir sex partneri sanırım çevremde göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*