Dostlar selam, site takipçilerine bugün canım yazmak istediği için güzel kesişen kız ile hayata aktarılmış erotik sikiş anlatımızdan anlatım yapacağım. Güzel kesişen kız 1,84 boylarında, gerçekten bile erkeklerin çok hoşlandığı kıvırcık saçlı ve yeşil gözlü muhteşem kızdır. Bense, kızla birlikte seks yapmadan önce bayağı bir zamandır hatuna olan sex isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, güzel kesişen kız ile birlikte asice pornolar yaptık. Enerjimin yüksek olduğu sırada güzel kesişen kız olan kızın daha seksi bakmaya başlamaya başladığını gördükten sonra kadına karşı hareketlerim biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında dış dünyaya kapalı ve kendi haricinde kimseyi pek önemsemeyen bir şahsiyet olmamla birlikte gerçekten de güzel kesişen kız olan kızın bakışları bazı zamanlar beni benden alıyordu.

O bikinisini ev içinde üzerinde görmeye başladığımda kimselerin olmadığı bir zamanda öncelikle güzel kıza blowjob yapmayı öğrettim. Ardındansa, nasıl sikiş seviyor acaba diye durumları hakkında hemen serice kendi beynime sorular sordum. En sonunda ise, güzel kesişen kız olan kızımızı amından sokup kadının karnına boşaldım. Seks yapmak istediğimiz için, güzel kesişen kız ile beraber böylece bir seks macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Kimizaman aklıma geliyor ve kendime daha iyi bir sex partneri görmekte güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*