Merhabalar, anlatmayı sevdiğim için bugün güzel kalçalı arkadaşımın annesi ile birlikte yaşama geçirilmiş erotik hikayemizden bahsetmek için can atıyorum. Güzel kalçalı arkadaşımın annesi 1,75 boylarında, gerçekten de dönüpte birdaha bakacağınız kızıl renkte saçları bulunan ve ayrıca da yeşil gözlü inanılmaz kızdır. Aslında bense, kızla birlikte sikiş yapmadan öncesinde uzunca zamandır hatuna olan cinsel isteğimi gizliyor ve onu tamamen beynimde düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, güzel kalçalı arkadaşımın annesi ile birlikte aşk dolu sikişler yaptık. Gece yatmadan önce güzel kalçalı arkadaşımın annesi olan hatunun daha açık giyinmeye başlamaya başladığını incelemesinin ardından hatuna karşı hareketlerim birazcık daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında şöyle dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bir kişilik olmamla birlikte gerçekten de güzel kalçalı arkadaşımın annesi olan kızın güzelliği gerçekte kimizaman beni benden alıyordu.

Seksi kıyafetlerini ev içerisinde üzerinde izlemlemeye başladığımda ailelerimizin olmadığı belli bir zamanda öncelikle güzel kıza blowjob yapmayı tavsiye ettim. Tüm bunlardan sonra, nasıl sikmem gerektiği düşünceleri hakkında hemen serice kendi içime sorular yönelttim. Herşeyin en sonunda ise, güzel kalçalı arkadaşımın annesi olan çakmak bakışlı kızı götünden sikip onun ağzına zehrimi akıttım. Birbirimizi daha çok sevmek için, güzel kalçalı arkadaşımın annesi ile birlikte böyle bir sikiş macerası hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Kimizaman halen düşünüyorum ve yeniden böyle bir uyumlu sex hatunu bulmakta güçlükler çekiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*