Dostlar selamlar, anlatmaktan hoşlandığım için bugün güzel bakışan kız ile beraber olan sikiş hikayemizden anlatım yapacağım. Güzel bakışan kız 1,81 boylarında, gerçekten de dönüpte birdaha bakacağınız mavi kıvırcık saçları olan ve bakıldığında gözleri muhteşem güzel inanılmaz kadındır. Şahsım ise, kadınla birlikte sikiş yapmadan önce bayağı bir zamandır ona olan cinsel çekimimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç erkek olduğumdan, güzel bakışan kız ile beraber kendimizi sekse adayarak brazzersdeki gibi seksler yaptık. Kendimi seksi hissederken güzel bakışan kız olan kızın daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını incelemesinin ardından kıza karşı duruşlarım azıcık daha değiştirilmeye başladı. Aslında şöyle dışa doğru kapalı ve ayrıca insanları önemsemeyen bir erkek olmam aslında gerçekten de güzel bakışan kız olan hatunun güzelliği kimizaman beni azdırıyordu.

O kıyafetlerini ev doğasında üzerinde izlemlediğimde etrafta insanların olmadığı belli bir durumda öncelikle güzel kıza blowjob yapmayı rica ettim. Bütün bunların ertesinde, götünden mi yoksa amından mı sikeyim konusu arasında hemen serice kendime hemence sorular yönelttim. Herşeyin en sonundaysa, güzel bakışan kız olan götü yumuşak olan kızı götünden sokmaya başlayıp manken gibi kızın ağzına zehrimi akıttım. Seks yapmayı merak ettiğimiz için, güzel bakışan kız ile beraber böylece bir sikiş macerası görmüş olduk.

Kızı bazen halen düşünüyorum ve son olarakta kendime daha iyi bir seks arkadaşı belkide bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*