Merhaba site okuyucuları, betimlemekten hoşlandığım için bugün güzel bakışan kız ile beraberce olan sikiş hikayemizden biraz üstünden geçeceğim. Güzel bakışan kız 1,67 boylarında, gerçekten de insanların bakmaya doyamadığı kıvırcık güzel saçları olan ve aslında gözleri fıstık yeşili muhteşem kadındır. Bense, onunla beraber seks yapmadan öncesinde uzun zamandır genç kıza olan sikiş durumumu gizliyor ve onu düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, güzel bakışan kız ile beraber seksi hareketler yaparak brazzersdeki gibi seksler yaptık. Yaşamdan zevk aldığım zamanlarda güzel bakışan kız olan kızın daha açık giyinmeye başladığını gözlemledikten sonraysa kadına karşı hareketlerim azıcık daha değişmeye başladı. Aslında şöyle ki dışa kapalı ve ayrıca kız konularına pek değer vermeyen bi insan olmamla beraber gerçekten de güzel bakışan kız olan bayanın hareketleri kimizaman beni etkiliyordu.

O güzel kıyafetlerini ev ortamında üzerinde görmeye başladığımda ailelerimizin olmadığı belli bir zamanda öncelikle güzel kıza ön sevişme yaptırtmayı öğrettim. Ardındansa, nasıl sikiş seviyor acaba diye düşünceleri hakkında hemen kendime hemence telkinlerde bulundum. Herşeyin en dibinde ise, güzel bakışan kız olan güzel hatunu amından sokup onun karnına boşaldım. Canımız sıkıldığı için, güzel bakışan kız ile birlikte böylesine bir seks deneyimi yaşamış olduk.

Kimizaman düşünüp duruyorum ve ayrıca bana yakışan daha iyi bir seks partneri bulmakta sorunlar yaşıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*