Merhaba site arkadaşlarım, anlatmayı sevdiğim için bugün güzel bakan kız ile beraber gerçekliğe dökülmüş sikiş hikayesinden biraz anlatacağım. Güzel bakan kız 1,76 boylarında, gerçekten bile erkeklerin çok hoşlandığı sarı saçlı ve aslında mavi gözlü inanılmaz kızdır. Ben ise, onunla porno seks yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır kadına olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca onu düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, güzel bakan kız ile beraberce sevgi dolu seks yaptık. Üniversite sınavı öncesi sırasında güzel bakan kız olan kızın daha güzel bakmaya başlamaya başladığını inceledikten sonra genç kıza karşı bakışlarım biraz daha fazla değişmeye başladı. Gerçekte dışa kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bir erkek olmamla birlikte aslında da güzel bakan kız olan kızın güzelliği aslında kimizaman beni etkiliyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini ev içerisinde üzerinde görmeye başladığımda etrafta insanların olmadığı belli bir zamanda öncelikle güzel kıza ön sevişme yaptırtmayı ricasında bulundum. Tüm bunlardan sonra, götünden mi yoksa amından mı sikeyim konusu arasında hemence kendime meraklarda bulundum. Herşeyin en sonundaysa, güzel bakan kız olan kadını amından sikip muhteşem güzel kızın göbeğine boşaldım. Macera aradığımız için, güzel bakan kız ile
böyle bir sikiş macerası yaşamış olduk.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve son olarakta bana yakışan böyle bir sex dostu belkide bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*