Selamlar arkadaşlar, sizlere bugün yazmak istediğim için güzel bakan kız ile beraberce yaşanan erotik hikayemizden biraz anlatacağım. Güzel bakan kız 1,78 boylarında, gerçekten de insanların iyice süzdüğü kızıl saçlı ve ayrıca da çok muhteşem bakan inanılmaz hatundur. Bense, onunla beraber sikiş yapmadan önce uzun zamandır ona olan sikiş durumumu gizliyor ve ayrıca kızla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, güzel bakan kız ile beraber inleyerek brazzersdeki gibi seksler yaptık. Fitness yapmaya başladığım sıralarda güzel bakan kız olan kızın daha güzel bakmaya başladığını gözlemledikten sonraysa kadına karşı hareketlerim biraz daha fazla değiştirilmeye başladı. Gerçekte şöyle dış dünyaya kapalı ve kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bi insan olmama karşın aslında da güzel bakan kız olan kızın güzelliği kimizamanlar kendimi önemsememi sağlıyordu.

Güzel gözüken giysilerini ev içerisinde üzerinde gördüğümde kimsenin olmadığı belli bir zamanda öncelikle kıza blowjob yapmayı rica ettim. Bütün bunların ertesinde, nasıl sikmem gerektiği konusu arasında hemence iç dünyama meraklarda bulundum. Bütün bunların sonunda ise, güzel bakan kız olan götü yumuşak olan kızı ön tarafından sikmeye başlayıp kadının içine boşaldım. Beraberce azdığımız için, güzel bakan kız ile beraber böylece bir sikiş deneyimi yaşamış olduk.

Bazen halen hayal ediyorum ve son olarakta bana yakışan daha iyi bir uyumlu sex kadını sanırım çevremde göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*