Selamlar olsun arkadaşlar, size bugün için güzel alımlı kadın ile anı olarak kalan erotik anlatımızdan bahsetmek için can atıyorum. Güzel alımlı kadın 1,67 boylarında, gerçekten bile bakışlarından çok etkileneceğiniz hoş kokulu saçları olan ve ayrıca da simsiyah gözlü inanılmaz hatundur. Ben ise, kızla birlikte seks yapmadan öncesinde uzun zamandır kadına olan sikiş durumumu gizliyor ve ayrıca onu hayal ederek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç olduğumuz için, güzel alımlı kadın ile beraber gizlice sikişler yaptık. Üniversite sınavı öncesi sırasında güzel alımlı kadın olan kızın daha güzel bakmaya başladığını gözlemledikten sonra hatuna karşı hareketlerim birazcık daha değişmeye başladı. Aslında dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca insanları önemsemeyen bi insan olmamla birlikte gerçekten de güzel alımlı kadın olan kızın duruşu gerçekte kimizaman beni benden alıyordu.

Güzel gözüken giysilerini ev içinde üzerinde gördüğümde kimselerin olmadığı bir durumda öncelikle kıza sakso çekmeyi tavsiye ettim. Tüm bunların ardından, götünden mi yoksa amından mı sikeyim içimdeki fısıltıları hakkında hemen kendi içime bazı sorular yönelttim. Bütün bunların en dibinde ise, güzel alımlı kadın olan kızımızı amından sokmaya başlayıp manken gibi hatunun sol memesine boşaldım. Birbirimizden etkilendiğimiz için, güzel alımlı kadın ile beraber böylece bir seks deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Kızı halen özlüyorum ve ayrıca yeniden böyle bir seks arkadaşı sanırım bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*