Dostlar herkese selam olsun, site takipçilerine bugün yazmak istediğim için seks arzulayan kız ile hayata geçirilmiş porno sex anlatımızdan bahsetmek için can atıyorum. Seks arzulayan kız 1,84 boylarında, gerçekten de insanların birdaha baktığı güzel saçlı ve ayrıca da simsiyah gözlü inanılmaz hatundur. Bense, kadınla beraber seks yapmadan önce uzun zamandır ona olan sikiş durumumu gizliyor ve ayrıca hatunla sikişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, seks arzulayan kız ile birlikte kendimizi bırakarak sikişler yaptık. Gece yatmadan önce seks arzulayan kız olan kadının daha güzel bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonraysa kadına karşı duruşlarım biraz daha fazla değişmeye başladı. Aslında anlatmak istediğim dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve insanları pek önemsemeyen bi insan olmam aslında gerçekten de seks arzulayan kız olan bayanın hareketleri aslında kimizaman beni kendimden geçiriyordu.

Hoş giysilerini otel içerisinde üzerinde görmeye başladığımda hiçbir insanın olmadığı belli bir durumda öncelikle ona sikimi yalattırmayı istedim. Ardındansa, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği konusu arasında hemen iç dünyama sorular yönelttim. En sonunda ise, seks arzulayan kız olan muhteşem güzel kadını amından sokmaya başlayıp onun sağ göğüslerine boşaldım. Seks istediğimiz için, seks arzulayan kız ile birlikte böyle bir sikiş macerası yaşamış olduk.

Kızı bazen halen düşünüyorum ve ayrıca bana yakışan bu kadar uyumlu bir erotik partner sanırım bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*