Dostlar selam, site takipçilerine bugün yazmak istediğim için kuzenim ile beraber gerçekliğe dökülmüş erotik sikiş anlatımızdan bahsetmek istiyorum. Kuzenim 1,80 boylarında, gerçekten bile kalçalarından çok hoşlanacağınız lüle lüle saçları bulunan ve ayrıca da siyah gözlü inanılmaz hatundur. Ben ise, onunla beraber porno sex yapmadan önce uzun zamandır kadına olan sikiş isteğimi gizliyor ve hatunla sikişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, kuzenim ile birlikte şehvet dolu sikişler yaptık. Gece yatmadan önce kuzenim olan hatunun daha güzel bakmaya başladığını gördükten sonra ona karşı hareketlerim biraz daha değişik olmaya başladı. Aslında dış dünyaya kapalı ve ayrıca insanları önemsemeyen bi insan olmamla birlikte gerçekten de kuzenim olacak kızın muhteşemliği kimizaman beni kendimden geçiriyordu.

O bikinisini otel içinde giyinmeye başladığında etrafta insanların olmadığı bir zamanda öncelikle hatuna blowjob yapmayı istedim. Ardındansa, götünden mi yoksa amından mı sikeyim durumları konusunda hemencecik kendi beynime bazı sorular yönelttim. En sonundaysa, kuzenim olan çakmak bakışlı kızı ön tarafından sikmeye başlayıp kızın heryerine boşaldım. Arzuladığımız için, kuzenim ile
böyle bir sikişler deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve son olarak da bana yakışan böyle bir erotik partner sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*