Merhaba bu siteyi takip eden arkadaşlar, site takipçilerine bugün canım yazmak istediği için sınıftaki kız ile birlikte yaşanan sexs hikayemizden biraz üstünden geçeceğim. Sınıftaki kız 1,76 boylarında, gerçekten bile amını yalamaya doyamayacağınız türden lüle lüle saçları olan ve ayrıca aslında inanılmaz derecede güzel bakışlı inanılmaz hatundur. Şahsım ise, hatunla birlikte seks yapmadan evvel uzunca bir zamandır kıza olan cinsel isteğimi gizliyor ve kızla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, sınıftaki kız ile beraber seksice sikişler yaptık. Fitness yapmaya başladığım sıralarda sınıftaki kız olan hatunun daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını inceledikten sonra ona karşı hareketlerim biraz daha fazla değişmeye başladı. Aslında şöyle ki dış dünyaya kapalı ve insanları pek önemsemeyen bir kişilik olmamla birlikte gerçekten de sınıftaki kız olan kızın güzelliği kimizamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Hoş giysilerini otel içerisinde üzerinde gördüğümde etrafta kimselerin olmadığı bir durumda önce ona sikimi yalattırmayı rica ettim. Ardından ise, sikişe nasıl başlamam gerektiği konuları arasında hemencecik kendime hemence bazı sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, sınıftaki kız olan muhteşem güzel kadını götünden sikip manken gibi hatunun amına zehrimi akıttım. Yaşamdan zevk almak adına, sınıftaki kız ile böylece bir seks macerası yaşadık.

Bu hatunu halen arıyorum ve son olarak da bana yakışan bu kadar uyumlu bir seks arkadaşı bulmakta sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*