Merhaba bu siteyi takip eden arkadaşlar, sizlere bugün sınıf arkadaşım ile beraberce yaşanan erotik seks anlatımızdan anlatım yapacağım. Sınıf arkadaşım 1,70 boylarında, gerçekten de erkeklerin epey sevdiği kıvırcık güzel saçları olan ve ayrıca aslında bakışları ile beni alt eden inanılmaz hatundur. Aslında bense, hatunla beraber porno sex yapmadan evvel uzun zamandır hatuna olan seks isteğimi gizliyor ve onu düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, sınıf arkadaşım ile beraber anı yaşayarak sikiş yaptık. Fitness yapmaya başladığım sıralarda sınıf arkadaşım olan hatunun daha güzel bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonra hatuna karşı duruşlarım biraz daha değişik olmaya başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir şahsiyet olmamla birlikte gerçekten de sınıf arkadaşım olan kadının bana bakışı aslında kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O bikinisini ev ortamında giyinmeye başladığında kimseleri göremediğim belli bir durumda öncelikle ona büyük sikimi yalamayı talep ettim. Tüm bunların sonrasında, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği durumları arasında hemen serice kendi beynime meraklarda bulundum. Herşeyin en sonundaysa, sınıf arkadaşım olan kızımızı amından sokmaya başlayıp kızın ağzının içine boşaldım. Çok sıkıldığımız için, sınıf arkadaşım ile beraber böylece bir sikiş deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Onu halen içimde arıyorum ve son olarak bana yakışan daha iyi bir erotik partner sanırım göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*