Merhaba arkadaşlar, size bugün için kızkardeşim ile yaşanmış seks anlatımızdan bahsetmeye çalışacağım. Kızkardeşim 1,82 boylarında, gerçekten bile insanların bakmaya doyamadığı siyah saçlı ve ayrıca da bakışlarıyla beni çok seven inanılmaz kadındır. Bense, hatunla beraber porno seks yapmadan evvel uzunca zamandır genç kıza olan sikiş durumumu gizliyor ve hatunla sikiş yapmayı düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, kızkardeşim ile birlikte inleterek sikiş yaptık. Fitness yapmaya başladığım sıralarda kızkardeşim olan kadının daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını inceledikten sonra ona karşı olan tavırlarım biraz daha fazla değişmeye yöneldi. Aslında dış dünya ile iletişimi kapalı ve kızlara pek değer vermeyen bir erkek olmamla birlikte aslında da kızkardeşim olan kızın bakışları gerçekte kimizaman beni etkiliyordu.

O güzel kıyafetlerini ev doğasında üzerinde izlemlediğimde etrafta insanların olmadığı belli bir zamanda öncelikle güzel kızımıza büyük sikimi yalamayı tavsiye ettim. Bütün bunların ertesinde, nasıl sikmem gerektiği düşünceleri durumunda hemence kendime hızlıca sorular sordum. En sonundaysa, kızkardeşim olan çakmak bakışlı kızı götünden sikip güzel kızın sol göğüslerine boşaldım. Seks yapmayı çok sevdiğimiz için, kızkardeşim ile beraber böylece bir sikişler deneyimi yaşamış olduk.

Kimizaman hayallere kapılıyorum ve son olarak kendime daha iyi bir seks arkadaşı belkide bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*