Dostlar selam, anlatmaktan hoşlandığım için bugün güzel kız ile hayata aktarılmış sexs hikayemizden biraz bahsedeceğim. Güzel kız 1,70 boylarında, gerçekten bile amını yalamak isteyeceğiniz lüle lüle saçları bulunan ve ayrıca da gözleri fıstık yeşili muhteşem kadındır. Şahsım ise, kadınla birlikte sikiş yapmadan önce uzun zamandır ona olan cinsel çekimimi gizliyor ve hatunla sevişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, güzel kız ile birlikte kimseyi umursamayarak sex pornosu yaptık. Fitness yapmaya başladığım sıralarda güzel kız olan kızın daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı tavırlarım azıcık daha değişmeye başladı. Aslında anlatmak istediğim dışa doğru kapalı ve ayrıca insanları önemsemeyen bir erkek olmamla birlikte gerçekten de güzel kız olan kadının bana bakışı aslında kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

O güzel kıyafetlerini otel içerisinde üzerinde gördüğümde kimselerin olmadığı belli bir zamanda öncelikle ona büyük sikimi yalamayı ricasında bulundum. Bütün bunların ardındansa, nasıl sikiş seviyor acaba diye düşünceleri durumunda hemen serice iç dünyama sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, güzel kız olan kızı amından sokmaya başlayıp muhteşem güzel kızın sol göğüslerine boşaldım. Stres altında olduğumuz için, güzel kız ile
böyle bir seks deneyimi görmüş olduk.

Kimizaman halen düşünüyorum ve son olarakta kendime daha iyi bir erotik sikiş partneri sanırım etrafımda göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*