Arkadaşlar selamlar, anlatmaktan hoşlandığım için bugün yakıcı bakan kız ile beraberce olan seks hikayesinden anlatmayı arzuluyorum. Yakıcı bakan kız 1,79 boylarında, gerçekten bile amını yalamaya doyamayacağınız türden simsiyah saçları olan ve bakıldığında inanılmaz derecede güzel gözlü inanılmaz hatundur. Ben ise, hatunla beraber porno sex yapmadan önce uzunca zamandır kadına olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca onu hayal ederek asılmaya devam ediyordum.

Genç erkek olduğumdan, yakıcı bakan kız ile beraber seksi hareketler yaparak sikiş yaptık. Üniversite eğitimim sırasında yakıcı bakan kız olan kızın daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra kıza karşı duruşlarım biraz daha fazla değişmeye başladı. Gerçekte dışa doğru kapalı ve ayrıca manitacılık konularına pek değer vermeyen bir şahsiyet olmamla beraber gerçekten de yakıcı bakan kız olan kadının duruşu bazı zamanlar kendimi önemsememi sağlıyordu.

Hoş giysilerini ev içinde üzerinde izlemlediğimde hiçbir insanın olmadığı belli bir durumda önce ona ön sevişme yaptırtmayı öğrettim. Bütün bunların ardındansa, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği içimdeki fısıltıları hakkında hemen serice kendi beynime meraklarda bulundum. En sonunda ise, yakıcı bakan kız olan kızımızı götünden sokmaya başlayıp muhteşem güzel kızın sol memesine boşaldım. Seks yapmayı çok sevdiğimiz için, yakıcı bakan kız ile beraber böylece bir sikiş deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Kızı bazen halen düşünüyorum ve son olarak da bana yakışan daha iyi bir sex kadını sanırım göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*