Arkadaşlar selam, siz dostlara bugün yazmak istediğim için seksi bakışan kız ile birlikte yaşama geçirilmiş sikiş hikayemizden bahsedeceğim. Seksi bakışan kız 1,78 boylarında, gerçekten bile erkeklerin bayağıca hoşlandığı güzel siyah saçları olan ve yeşil gözlü muhteşem kızdır. Bense, onunla porno sex yapmadan evvel bayağı bir zamandır genç kıza olan sikiş durumumu gizliyor ve ayrıca onu tamamen beynimde düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, seksi bakışan kız ile birlikte herşeyi koyvererek brazzersdeki gibi seksler yaptık. Vücudumu geliştirdiğim sıralarda seksi bakışan kız olan kadının daha açık seçik giyinmeye başladığını gördükten sonraysa genç kıza karşı bakışlarım biraz daha değişmeye başladı. Aslında şöyle ki dışa doğru kapalı ve ayrıca kız arkadaş olaylarını önemsemeyen bir erkek olmamla birlikte gerçekten de seksi bakışan kız olan kadının duruşu bazı zamanlar beni azdırıyordu.

Seksi kıyafetlerini otel içerisinde giydiğinde kimseleri göremediğim belli bir durumda öncelikle kıza büyük sikimi yalamayı tavsiye ettim. Ardından ise, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği konuları hakkında hemen serice iç dünyama hızlıca meraklarda bulundum. Bütün bunların sonunda ise, seksi bakışan kız olan çakmak bakışlı kızı götünden sikip onun götüne boşaldım. Birbirimizden etkilendiğimiz için, seksi bakışan kız ile beraber böylece bir sikiş deneyimi görmüş olduk.

Bazen aklıma geliyor ve son olarakta bana yakışan daha iyi bir sex kadını sanırım bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*