Dostlar merhabalar, yazmak istediğim için bugün sizlere iri memeleri olan yengem ile birlikte olan sikiş hikayemizden anlatmak için can atıyorum. İri memeleri olan yengem 1,73 boylarında, gerçekten de memelerini çok seveceğiniz mor renginde saçları olan ve ayrıca da gözlerine bakmaya doyamayacağınız inanılmaz kızdır. Bense, onunla seks yapmadan evvel uzunca zamandır kıza olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, iri memeleri olan yengem ile birlikte gizlice seksler yaptık. Akşamüzeri içmeye yeni başlamışken iri memeleri olan yengem olan hatunun daha güzel bakmaya başlamaya başladığını inceledikten sonra genç kıza karşı hareketlerim birazcık daha fazla değişik olmaya başladı. Gerçekte dış dünya ile iletişimi kapalı ve kendi haricinde kimseyi pek önemsemeyen bir kişilik olmama karşın aslında da iri memeleri olan yengem olacak kızın muhteşemliği aslında kimizaman beni kendimden geçiriyordu.

O güzel kıyafetlerini otel içinde üzerinde izlemlemeye başladığımda kimseleri göremediğim bir zamanda öncelikle hatuna sikimi yalamayı ricasında bulundum. Ardındansa, götünden mi yoksa amından mı sikeyim durumları arasında hemen hızlıca iç dünyama sorular sordum. Bütün bunların sonunda ise, iri memeleri olan yengem olan kızı önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp güzel kızın içlerine doğru boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, iri memeleri olan yengem ile birlikte böyle bir sex deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Onu halen içimde arıyorum ve son olarakta bana yakışan böyle bir uyumlu sex kadını sanırım etrafımda göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*