Selamlar olsun arkadaşlar, sizlere bugün iri memeleri olan yengem ile yaşama aktarılmış porno seks anlatımızdan biraz anlatacağım. İri memeleri olan yengem 1,81 boylarında, gerçekten bile keşke şunu siksem diyeceğiniz mor renginde saçları olan ve ayrıca da kahverengi gözlü muhteşem hatundur. Bense, kızla birlikte sikiş yapmadan evvel uzunca bir zamandır ona olan seks isteğimi gizliyor ve hatunla sikişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, iri memeleri olan yengem ile birlikte seksi hareketler yaparak sikiş yaptık. Geceleyin iri memeleri olan yengem olan hatunun daha güzel bakmaya başlamaya başladığını gördükten sonra genç kıza karşı bakışlarım birazcık daha fazla değişik olmaya başladı. Gerçekte dışa doğru kapalı ve ayrıca kız konularına pek değer vermeyen bir erkek olmama karşın gerçekten de iri memeleri olan yengem olan kızın güzelliği aslında kimizaman beni etkiliyordu.

O bikinisini ev içerisinde üzerinde izlemlemeye başladığımda kimselerin olmadığı bir zamanda öncelikle hatuna sikimi yalamayı istedim. Bütün bunların ardındansa, götünden mi yoksa amından mı sikeyim konuları hakkında hemen hızlıca iç dünyama meraklarda bulundum. En sonundaysa, iri memeleri olan yengem olan güzel kızı önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp çakmak bakışlı hatunun göbeğine boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, iri memeleri olan yengem ile birlikte böyle bir seks deneyimi yaşadık.

Onu halen içimde arıyorum ve son olarak da yeniden böyle bir sikiş partneri sanırım çevremde göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*