Merhabalar, siz dostlara bugün yazmak istediğim için üni sınıfındaki kız ile beraberce olan erotik anlatımızdan biraz bahsedeceğim. Üni sınıfındaki kız 1,81 boylarında, gerçekten de insanların bayağı sevdiği kıvırcık güzel saçları olan ve ayrıca da çok güzel bakan muhteşem kızdır. Aslında bense, kızla birlikte sikiş yapmadan önce bayağı bir zamandır kadına olan seks isteğimi gizliyor ve ayrıca onu hayal ederek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, üni sınıfındaki kız ile birlikte inleyerek porno sex yaptık. Tatilde bulunduğumuz sırada üni sınıfındaki kız olan kızın daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını gördükten sonraysa kıza karşı duruşlarım birazcık daha fazla değişmeye başladı. Aslında dış dünyaya kapalı ve ayrıca manitacılık konularına fazla önem vermeyen bir kişilik olmama karşın gerçekten de üni sınıfındaki kız olan kadının duruşu kimi zamanlar beni kendimden geçiriyordu.

O güzel kıyafetlerini ev içerisinde giyinmeye başladığında kimseleri göremediğim belli zaman dilimlerinde öncelikle güzel kızımıza sikimi yalattırmayı rica ettim. Bütün bunların ardındansa, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği konuları hakkında hemen hızlıca kendi içimde telkinlerde bulundum. En sonunda ise, üni sınıfındaki kız olan hatunumuzu ön tarafından sikmeye başlayıp hatunun ağzına zehrimi akıttım. Seks yapmak istediğimiz için, üni sınıfındaki kız ile beraber böylece bir seks deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Bu hatunu halen arıyorum ve son olarakta bana yakışan bu kadar uyumlu bir uyumlu sex hatunu bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*